Dwayne Johnson i Emily Blunt na planie "Jungle Cruise"

Dwayne Johnson i Emily Blunt na planie "Jungle Cruise"
ZOBACZ GALERIĘ Dwayne Johnson i Emily Blunt na planie "Jungle Cruise"

Dwayne Johnson i Emily Blunt na planie "Jungle Cruise"

W sieci pojawił się zabawny klip z planu filmu "Jungle Cruise" z udziałem Dwayne'a Johnsona i Emily Blunt.

Doćc dowcipnie przekomarzający się aktorzy Dwayne Johnson i Emily Blunt porównują się w filmiku do dawnych gwiazd filmowych Humphreya Bogarta i Katharine Hepburn oraz Michaela Douglasa i Kathleen Turner. Aktorzy nawiązywali w ten sposób do przygodowych filmów "Miłość, szmaragd i krokodyl" oraz "Afrykańska królowa".

Produkcja "Jungle Cruise" ma nawiązywać do jednej z atrakcji parków tematycznych. Przekraczając bramy "Jungle Cruise" goście Disneylandów mogą zakosztować smaku przygody w dżungli. Atrakcja jest symulacją rejsu rzekami Azji, Afryki i Ameryki Południowej. Przygodą dowodzi aktor-pracownik parku, opowiadający różne zabawne anegdoty i historie.

Poza Dwayne'em Johnsonem w filmie pojawią Emily Blunt i Jack Whitehall. Jesse Plemons zagra czarny charakter co oznacza, że negatywnych bohaterów będzie więcej, bo także Edgara Ramireza zatrudniono z taką myślą. Paul Giamatti wcieli się w zrzędliwego kapitana portu. Poza tym na ekranie pojawiąsię Veronica Falcon, Dani Rovira oraz Andy Nyman.

J.D. Payne i Patrick McKay ("Star Trek: W nieznane") napisali pierwszą wersję scenariusza. Poprawił ich Michael Green. Jaume Collet-Serra ("Non-Stop") staje za kamerą.

Disney już od lat stara się połączyć swoje parki tematyczne z kinem. Tak powstały m.in. obrazy "Kraina jutra" czy "Piraci z Karaibów".


OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej