Dwie nowe książki J.K. Rowling

Dwie nowe książki J.K. Rowling
ZOBACZ GALERIĘ Dwie nowe książki J.K. Rowling

Dwie nowe książki J.K. Rowling

J.K. Rowling ostatnio zajęła się pisaniem scenariuszy, co nie znaczy, że porzuciła powieści. Obecnie pracuje nad dwiema.

Autorka przygód "Harry'ego Pottera" zdradziła, że pisze właśnie dwie książki. Pierwszą z nich wyda pod prawdziwym imieniem i nazwiskiem, drugą pod pseudonimem Robert Galbraith. Fani nie powinni spodziewać się kolejnej odsłony przygód czarodzieja, Newta Scamandera. - Będą tylko filmy - wyjaśnia. Pisarka sama o wszystkim poinformowała na Twitterze.

J.K. Rowling napisała scenariusz do filmu "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć", którego bohaterem jest Newt Scamander (Eddie Redmayne). Jest to prequel/spin-off "Harry'ego Pottera". Brytyjka będzie też pracować nad czterema kolejnymi sequelami produkcji.

Jeśli chodzi o książki pisarki pod pseudonimem Robert Galbraith, stacja BBC One szykuje serial "Cormoran Strike" na ich podstawie. Bohaterem opowieści jest prywatny detektyw Cormoran Strike.

W roli głównej wystąpi Tom Burke znany z produkcji "Wojna i pokój" oraz "Muszkieterowie". Partnerować mu będzie Holliday Grainger, która wcieli się w Robin Venetię Ellacott, asystentkę i sekretarkę detektywa.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej