Dziesięć nowych odcinków "Will i Grace"

Dziesięć nowych odcinków "Will i Grace"
ZOBACZ GALERIĘ Dziesięć nowych odcinków "Will i Grace"

Dziesięć nowych odcinków "Will i Grace"

Stacja NBC jeszcze nie wydała oficjalnego komunikatu, ale aktor Leslie Jordan zapewnia, iż powstanie kolejny sezon komediowego serialu "Will i Grace".

- "Will i Grace" wracają - poinformował Jordan, który w cyku pojawiał się jako Beverley Leslie. - NBC zamówiło 10 odcinków. Będzie kolejny sezon. Ruszają w lipcu.

O wznowieniu popularnej komediowej produkcji mówi się już od pewnego czasu. Pomysł zrodził się po tym, jak obsada emitowanego w latach 1998-2006 sitcomu spotkała się na planie 10-minutowego spotu internetowego związanego z wyborami w USA.

Przypomnijmy, że głównymi gwiazdami "Will i Grace" byli Debra Messing (Grace), Eric McCormack (Will), Megan Mullally (Karen) i Sean Hayes (Jack). Serial stworzyli David Kohan i Max Mutchnick. Produkcja zdobyła 16 statuetek Emmy.

W Polsce cykl przypomina obecnie kanał Fox Comedy.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej