"Dziewczyny" tracą chłopaka

Z "Dziewczynami" żegna się Christopher Abbott. Aktor najprawdopodobniej miał inną wizję serialu niż jego autorka - Lena Dunham.

Abbott wcielał się w produkcji w Charliego, chłopaka, który przez dwa sezony zmagał się ze swoim uczuciem wobec kapryśnej Marnie (Allison Williams ). Choć w ostatnich odcinkach nic nie wskazywało na to, aby miał się pożegnać z ekranowymi przyjaciółkami, teraz media obiegło oficjalne oświadczenie, w którym dziękuje za czas spędzony na planie. W trzecim sezonie, do którego zdjęcia właśnie ruszyły, zagrać nie może ze względu na liczne inne zobowiązania.

Jednak wersja nieoficjalna mówi zupełnie co innego. Plotka głosi, że Abbott i Dunham nie mogli dogadać się na planie. I to nieustanne kłótnie, a nie inne plany, zadecydowały o jego odejściu.

"Dziewczyny" - serial nazywany "Seksem w wielkim mieście" dla dwudziestolatek - opowiadają o młodych mieszkankach Nowego Jorku, które starają się ułożyć sobie życie zawodowe i osobiste. Pomysłodawczynią produkcji jest Lena Dunham.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej