Dziewczyny z Pitch Perfect znalazły reżyser

Po tym jak Elizabeth Banks zrezygnowała z reżyserowania trzeciej odsłony muzycznej produkcji "Pitch Perfect", pojawił się wakat. Studio Universal Pictures znalazło w końcu właściwą osobę na to miejsce.

Za kamerą filmu "Pitch Perfect 3" stanie reżyser teledysków i choreograf, Trish Sie. Jej pierwszym kinowym obrazem był inny muzyczny projekt, "Step Up: All In".

W serii "Pitch Perfect" śledzimy losy studentek śpiewających w chórze The Bellas. Dziewczyny rywalizują w konkursach dla zespołów a cappella, zdobywając uznanie za sprawą innowacyjnego repertuaru opartego na współczesnych numerach popowych czy hip-hopowych. Oczywiście, jest też miejsce na przyjaźnie i miłości.

Główne aktorki "Pitch Perfect", czyli Anna Kendrick, Brittany Snow i Rebel Wilson, potwierdziły udział w trzecim obrazie.

Studio Universal jakiś czas temu przesunęło premierę filmu z 21 lipca 2017 roku na 22 grudnia 2017 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej