Ed Harris na pewno zostaje w "Westworld"

Ed Harris na pewno zostaje w "Westworld"
ZOBACZ GALERIĘ Ed Harris na pewno zostaje w "Westworld"

Ed Harris na pewno zostaje w "Westworld"

Stacja HBO niedawno potwierdziła, iż powstanie drugi sezon serialu "Westworld". Wiemy już, że do obsady powróci Ed Harris.

Aktor sam zdradził, iż zagra w nowej odsłonie produkcji science fiction. Gwiazdor, który wciela się w tajemniczego mężczyznę w czerni, wyjawił informację w rozmowie z BBC Radio 4. - Rozmawiałem wczoraj z Jonah Nolanem, który jest twórcą serialu razem z żoną Lisą Joy - powiedział 65-latek. - Robią kolejny sezon, 10 nowych odcinków, w które będę zaangażowany.

Akcja "Westworld" rozgrywa się w futurystycznym parku fantazji Westworld, który obsługuje grupa androidów. Bohaterką cyklu jest Dolores (Evan Rachel Wood), która zaczyna orientować się, że coś jest nie tak. W obsadzie pierwszego sezonu znaleźli się Anthony Hopkins, Ed Harris, James Marsden, Thandie Newton, Jeffrey Wright, Miranda Otto i Rodrigo Santoro.

"Westworld" realizowany jest na podstawie filmu o tym samym tytule z 1973 roku, którego scenarzystą i reżyserem był Michael Crichton ("Park Jurajski"). Jego producentami wykonawczymi są Jonathan Nolan ("Interstellar", "Mroczny Rycerz") i Lisa Joy ("Gdzie pachną stokrotki", "Tożsamość szpiega") oraz J.J. Abrams, Bryan Burk ("Lost", najnowsze części "Gwiezdnych Wojen" i sagi "Star Trek") i Jerry Weintraub.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej