Ed Helms i Amanda Seyfried w komedii

Ed Helms i Amanda Seyfried zagrają główne role w komedii "The Clapper".

Film ma być utrzymany w duchu obrazu Martina Scorsese "Król komedii" ("The King of Comedy") i opowie o profesjonalnym klaskaczu, czyli osobie opłacanej za klaskanie w czasie programów telewizyjnych. Pewnego dnia otrzymuje szansę poprowadzenia własnego talk show. Jednak to 15 minut sławy sprawi, że straci dawną pracę i dziewczynę, pracującą na stacji benzynowej.

W rolach głównych wystąpią Ed Helms i Amanda Seyfried.

Za kamerą staje Dito Montiel ("Wszyscy twoi święci"), który tym samem podejmuje się adaptacji swojej własnej książki o tym samym tytule. Ed Helms, Mike Falbo oraz Robin Schorr zajęli się produkcją.

Helms ostatnio zagrał w komedii "Bastards" u boku Owena Wilsona. Seyfried w najbliższej przyszłości pojawi się w komediodramacie "The Last Word" u boku Shirley MacLaine.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej