Ed Sheeran ma piosenkę dla Bonda

Ed Sheeran ma piosenkę dla Bonda
ZOBACZ GALERIĘ Ed Sheeran ma piosenkę dla Bonda

Ed Sheeran ma piosenkę dla Bonda

Ed Sheeran przyznał, że napisał już piosenkę do nowego filmu o przygodach Jamesa Bonda, choć nikt go o to nie poprosił.

25. obraz o 007 trafi do kina 8 listopada 2019 roku. Nie wiadomo jeszcze, kto napisze utwór przewodni, ale Ed Sheeran na wszelki wypadek jest już przygotowany.

- Mam napisaną piosenkę do Bonda od jakichś trzech lat, tak na wszelki wypadek - przyznał Anglik. - Nie powiem, jaki to tytuł, bo ktoś może mi go ukraść, Jest naprawdę dobry.

Nadchodzące dzieło o Jamesie Bondzie roboczo zatytułowano \"Shatterhand\". Udział potwierdzili Daniel Craig (James Bond), Naomie Harris (Miss Moneypenny), Ben Whishaw (Q) i Rory Kinnear.

Nad projektem czuwają producenci Michael G. Wilson i Barbara Broccoli. Scenariusz piszą Neal Purvis i Robert Wade, którzy związani są z serią od 1999 roku, czyli od obrazu \"Świat to za mało\" z Pierce\'em Brosnanem. Podstawą będzie książka \"Never Dream Of Dying\" autorstwa Raymond Benson, który napisał też \"Jutro nie umiera nigdy\", \"Świat to za mało\" i \"Śmierć nadejdzie jutro\". W powieści 007 wdaje się w romans z filmową gwiazdą , której mąż powiązany jest z kryminalną organizacją The Union.

W marcu 2017 roku Ed Sheeran wydał swój trzeci album - \"÷\". Z nowym materiałem muzyk 11 i 12 sierpnia 2018 roku wystąpi na PGE Narodowym w Warszawie. Obydwa koncerty są już wyprzedane.

Poprzednia płyta Anglika to \"x\" z 2014 roku. W Polsce uzyskała status diamentowy za sprzedaż ponad 100 tys. egzemplarzy. Największe hity Anglika to \"The A Team\", \"Sing\", \"Thinking Out Loud\". Wokalista gościł też w serialu \"Gra o tron\", a ostatnio można go usłyszeć na nowym krążku Eminema, \"Revival\".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej