Ed Skrein kontra aniołowie Jamesa Camerona

Ed Skrein kontra aniołowie Jamesa Camerona
ZOBACZ GALERIĘ Ed Skrein kontra aniołowie Jamesa Camerona

Ed Skrein kontra aniołowie Jamesa Camerona

James Cameron znalazł kolejny czarny charakter do swego filmu "Alita: Battle Angel". Obok Jackie'ego Earle'a Haleya po stronie zła stanie Ed Skrein.

Dzieło oparte będzie na japońskiej mandze autorstwa Yukito Kishiro. Jej akcja rozgrywa się w XXVI wieku, na 300 lat po tym jak ludzkość wzięła udział w strasznej wojnie. Bohaterką jest młoda dziewczyna uwięziona w ciele cyborga. Znaleziona na złomowisku, uświadamia sobie, że nie wie kim jest i jak znalazła się w tym miejscu.

W roli głównej wystąpi Rosa Salazar, a Christoph Waltz wcieli się w doktora Dysona. O postaci, którą sportretuje Jackie Earle Haley wiadomo jedynie, iż będzie to potworny cyborg. Także złego cybogra zwanego Zapan zagra Ed Skrein.

Cameron pierwotnie miał reżyserować dzieło, ostatecznie zajmie się tylko jego produkcją. Za kamerą stanie natomiast Robert Rodriguez. Prace mają ruszyć w październiku, w Austin.

Ed Skrein znany jest z seriali "Gra o tron", "The Tunnel", a także filmów "Transporter: Nowa moc", "Kill Your Friends" oraz "Deadpool", gdzie grał Ajaksa.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej