Eddie Marsan z "Niedołęgą"

Eddie Marsan dołączył do obsady adaptacji "Niedołęgi" Patricii Highsmith.

Wydana w 1954 roku książka opowiada o zabójstwie Helen Kimmel, żony antykwariusza z Newark. Kilka miesięcy później w podobnych okolicznościach ginie żona nowojorskiego prawnika, Waltera Stackhouse'a. Sprawą zajmuje się pewien uparty porucznik policji, który postanawia za wszelką cenę znaleźć winnego. Uderza go podobieństwo obu zbrodni i rusza tym tropem.

Eddie Marsan dołączył do już imponującego grona gwiazd. W filmie zagrają Patrick Wilson, Jessica Biel, Toby Jones, Haley Bennett i Imogen Poots.

Patricia Highsmith to uznana autorka thrillerów psychologicznych, powieści i opowiadań kryminalnych. Na podstawie jej książek powstały takie filmy jak "Nieznajomi z pociągu" Alfreda Hitchcocka oraz "Utalentowany pan Ripley" Anthony'ego Minghelli.

Za kamerą kinowej wersji "Niedołęgi" stanie Andy Goddard, do tej pory znany przede wszystkim z pracy przy serialach "Dracula" i "Downton Abbey". Produkcją dzieła zajmą się Sierra Pictures oraz Christine Vachon i David Hinojosa z Killer Films.

Eddiego Marsana można ostatnio oglądać w serialu "Ray Donovan".
Tagi: Eddie Marsan

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej