Edward Norton znowu z Bradem Pittem

Edward Norton znowu z Bradem Pittem
ZOBACZ GALERIĘ Edward Norton znowu z Bradem Pittem

Edward Norton znowu z Bradem Pittem

Edward Norton dołączy do obsady filmu \"State of Play\" w reżyserii Kevina Macdonalda.

Film będzie adaptacją brytyjskiego serialu pod tym samym tytułem. Norton wcieli się w postać kongresmana, którego karierze zagraża śledztwo dotyczące śmierci jego kochanki. Sprawę próbuje rozwikłać pewien dziennikarz, niegdyś przyjaciel bohatera. W tej roli będziemy oglądać Brada Pitta.

Nie będzie to pierwsze spotkanie Pitta i Nortona na planie filmowym. Dwaj panowie wystąpili razem w kultowym obrazie \"Podziemny krąg\" z 1999 roku.

Autorem scenariusza do nowego dzieła jest Matthew Michael Carnahan. Za produkcję odpowiadać będą Andrew Hauptman, Tim Bevan i Eric Fellner. Zdjęcia rozpoczną się w listopadzie.

Edwarda Nortona mogliśmy podziwiać w marcu tego roku w filmie \"Iluzjonista\". Aktor pracuje w tej chwili nad obrazem \"The Incredible Hulk\", którego premiera planowana jest na 13 czerwca 2008 roku.

Brad Pitt wystąpił niedawno w dziele braci Coen, \"Burn After Reading\". Film trafi do kin w styczniu 2008 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej