Eksperci od Bonda zajmą się Nesbø

Kolejna powieść Jo Nesbø doczeka się ekranizacji. Zaledwie dzień po ogłoszeniu, iż Tobey Maguire wyreżyseruje adaptację thrillera "Krew na śniegu", amerykańskie media poinformowały, iż na ekran przeniesiona zostanie nadchodząca książka Norwega, "I Am Victor".

Scenariusz piszą Neal Purvis i Robert Wade, znani z pracy przy filmach o przygodach Jamesa Bonda (od obrazu "Świat to za mało" z Pierce'em Brosnanem po "Spectre"). Baltasar Kormakur ("Everest") zajmie się reżyserią i produkcją.

Bohaterem "I Am Victor" jest zdolny, pozbawiony zasad, narcystyczny prawnik rozwodowy. Pewnego dnia mężczyzna odkrywa, że został wrobiony w serię brutalnych morderstw. Postanawia na własną rękę znaleźć zabójcę.

Jo Nesbø to popularny na całym świecie, w tym również w Polsce, norweski pisarz, autor bestsellerowych kryminałów jak "Czerwone gardło" czy "Więcej krwi".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej