Eli Roth ponownie wśród kanibali

Horror "The Green Inferno" w reżyserii Eli Rotha doczeka się kontynuacji.

Film, który zadebiutował w ostatni weekend na festiwalu filmowym w Toronto i który jeszcze nie trafił do kin, przedstawia historię grupy studentów, którzy wyruszają do Ameryki Południowej, aby tam zająć się ochroną wymierającego plemienia. Na miejscu zostają pojmani przez tubylców-kanibali.
W obrazie wystąpili nie tylko zawodowi aktorzy (m.in. Lorenza Izzo, Ariel Levy i Aaron Burns), ale i prawdziwi mieszkańcy odległych zakątków lasów deszczowych. Nie wiadomo na razie, kto zagra w sequelu zatytułowanym "Beyond the Green Inferno".

Za kamerą kontynuacji nie stanie Eli Roth, ale Nicolás López, który współpracował z Rothem nad filmem "Aftershock" i który napisał scenariusz do "Beyond the Green Inferno" wraz z Guillermo Amoedo. Eli Roth zajmie się produkcją.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej