Eli Roth wśród kanibali

Do sieci trafił pierwszy zwiastun nowego horroru Eliego Rotha - "The Green Inferno".

Film przedstawia historię grupy studentów, którzy wyruszają do Ameryki Południowej, aby tam zająć się ochroną wymierającego plemienia. Na miejscu zostają pojmani przez tubylców-kanibali.

Światowa premiera horroru odbyła się we wrześniu minionego roku na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto. Widzowie reagowali skrajnie, niektórzy nie byli w stanie fizycznie znieść obrazów, które przyszykował dla nich Roth.

Zwiastun nie wnika w szczegóły fabuły, ale wprowadza w klimat filmu. Można go obejrzeć w serwisie Moviefone.

W obrazie wystąpili nie tylko zawodowi aktorzy (m.in. Lorenza Isso, Ariel Levy, Daryl Sabara i Kirby Bliss Blanton), ale i prawdziwi mieszkańcy odległych zakątków lasów deszczowych.

Istnieje szansa, że produkcja rozpocznie cały cykl. Roth zapowiedział już realizację kontynuacji - "Beyond the Green Inferno". Twórca weźmie na siebie obowiązki producenckie, a reżyserią zajmie się Nicolás López.
Tagi: Eli Roth

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej