Elijah Wood zatrudnia Meksykanina

Jorge Michel Grau, autor horroru \"Jesteśmy tym, co jemy\", stanie za kamerą produkcji Elijah Wooda.

Projekt nosi tytuł \"Curse the Darkness\" i opisywany jest jako \"antropologiczny film o zombie\". Jego akcja rozgrywać się będzie w stanie Luizjana, a jego bohaterami będą pracujący na polach kukurydzy robotnicy, wyzyskiwani przez korporacje.

Za produkcję odpowiada firma SpectreVision należąca do odtwórcy roli Frodo, Elijaha Wooda, a także Daniela Noaha i Josha C. Wallera. Autorem scenariusza jest Brandon Maurice Williams. Zdjęcia rozpoczną się w październiku.

Jorge Michel Grau, który wyreżyseruje horror, pochodzi z Meksyku i oprócz traktującego o rodzinie kanibali filmu \"Jesteśmy tym, co jemy\", ma na koncie realizację obrazu \"60 Seconds of Solitude in Year Zero\". W USA debiutował filmem \"Big Sky\", w którym zagrali Bella Thorne, Kyra Sedgewick i Frank Grillo.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej