Elizabeth Banks dziennikarką śledczą w filmie z Anthonym Mackie

Elizabeth Banks dziennikarką śledczą w filmie z Anthonym Mackie
ZOBACZ GALERIĘ Elizabeth Banks dziennikarką śledczą w filmie z Anthonym Mackie

Elizabeth Banks dziennikarką śledczą w filmie z Anthonym Mackie

Elizabeth Banks dołączyła do obsady filmu o Johnniem Cochranie, w którym zagra Anthony Mackie. Dzieło roboczo zatytułowano "Signal Hill".

Produkcja opowiadać będzie o aktach przemocy amerykańskiej policji. Akcja skoncentruje się na sprawie Signal Hill z 1981 roku, w której to prawnik Johnnie Cochran (Anthony Mackie) reprezentował Rona Settlesa, gwiazdora amerykańskiego futbolu, aresztowanego za zbyt szybką jazdę samochodem. Tuż po tym jak sportowiec znalazł się w więzieniu, znaleziono go w celi powieszonego. Policja orzekła samobójstwo. Cochran domagał się autopsji, w trakcie której stwierdzono, że 21-letni sportowiec został uduszony. Dzięki tej sprawie rozpoczęła się kariera Cochrana jako gwiazdy kalifornijskiej palestry i obrońcy Afro-Amerykanów. Później bronił m.in. O.J.-a Simpsona.

Elizabeth Banks wcieli się w dziennikarkę śledczą pracującą dla "Long Beach Press-Telegram".

Scenariusz wyszedł spod pióra Davida McMillana. Za kamerą staje Taylor Hackford, twórca filmów "Oficer i dżentelmen", "Adwokat diabła", "Dowód życia" czy "Ray".

Elizabeth Banks ostatnio zagrała w filmach "Pitch Perfect 3" i "Power Rangers" oraz w serialu "Wet Hot American Summer: Ten Years Later".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej