Elizabeth Debicki jako Virginii Woolf

Elizabeth Debicki jako Virginii Woolf
ZOBACZ GALERIĘ Elizabeth Debicki jako Virginii Woolf

Elizabeth Debicki jako Virginii Woolf

Elizabeth Debicki ("Strażnicy galaktyki vo. 2"), Isabella Rossellini ("Joy") i Gemma Arterton ("Hansel i Gretel: łowcy czarownic") zagrają w nadchodzącej biografii Virginii Woolf, "Vita & Virginia".

Akcja rozgrywać będzie się w latach 20. w Londynie. Debicki wcieli się w Virginię Woolf. Obraz skupiać będzie się na historii romansu pisarki z Vitą Sackville-West (Gemma Arterton). Rola Rossellini nie została ujawniona. W obsadzie znaleźli się także Rupert Penry-Jones i Peter Ferdinando.

Chanya Button nakręci obraz na podstawie scenariusza, który pisze z Eileen Atkins. Podstawą tekstu będzie sztuka autorstwa Atkins. Projekt powstaje dla Protagonist Pictures.

Najważniejsze dzieła Woolf to powieści "Pani Dalloway", "Do latarni morskiej" i "Pokój Jakuba" oraz eseje "Własny pokój" i "Trzy gwinee".

Elizabeth Debicki, znaną z serialu "Recepcjonista", ostatnio można było oglądać w produkcji "Valerian i miasto tysiąca planet".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej