Elizabeth Debicki z astronautą Johnem Krasinskim

Elizabeth Debicki dołączyła do obsady filmu "God Particle".

Obraz przedstawi historię załogi amerykańskiej stacji kosmicznej, która po wypadku z akceleratorem cząstek odkrywa, że Ziemia przestała istnieć. Wkrótce astronauci trafiają na ślady innej, tajemniczej stacji.

Tytuł filmu, czyli "boska cząstka", nawiązuje do tak zwanego bozonu Higgsa, czyli hipotetycznej cząstki elementarnej. Jej istnienie ma udowodnić największy na świecie akcelerator cząstek, czyli Wielki Zderzacz Hadronów wybudowany w pobliżu Genewy.

W rolach głównych pojawią się David Oyelowo i Gugu Mbatha-Raw. Rozmowy odnośnie udziału prowadzi John Krasinski, który miałby się wcielić w jednego z astronautów. Teraz dołączyła Elizabeth Debicki.

Julius Onah staje za kamerą. Autorem scenariusza "God Particle" jest Oren Uziel. Nad poprawkami pracuje Doug Jung. J.J. Abrams zajmie się produkcją. Projekt powstaje dla wytwórni Paramount. Premierę zaplanowano na 24 lutego 2017 roku.

Elizabeth Debicki można było podziwiać w serialu "Nocny recepcjonista".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej