Ellen DeGeneres namawia Kevina Harta na Oscary

Ellen DeGeneres namawia Kevina Harta na Oscary
ZOBACZ GALERIĘ Ellen DeGeneres namawia Kevina Harta na Oscary

Ellen DeGeneres namawia Kevina Harta na Oscary

Ostatecznie to Kevin Hart może być gospodarzem tegorocznych Oscarów.

Za pogodzenie Kevina Harta i Akademii Filmowej wzięła się Ellen DeGeneres wiec sprawa wygląda poważnie. Gospodyni programu "The Ellen DeGeneres Show" przeprowadziła długi wywiad z aktorem, w którym namawia go do poprowadzenia gali oscarowej. Amerykanka, która sama ma na koncie prowadzenie Oscraów dzwoniła do Akademii Filmowej i zapewniła Kevina Harta, że członkowie filmowej elity nadal chcą go na gospodarza. Z tego powodu ciągle nie wybrali nowego prowadzącego.

Kevin Hart zrezygnował z gali oscarowej po tym jak dostał od Akademii Filmowej ultimatum: albo przeprosi za homofobiczne wpisy albo nie będzie gospodarzem Oscarów. Aktor najpierw napisał, że nie przeprosi, zrezygnował z prowadzenia gali, po czym jednak przeprosił środowiska LGBT.

W 2011 roku Kevin Hart napisał: "Jeśli mój syn wróci do domu i zacznie bawić się domem dla lalek mojej córki, roztrzaskam go nad jego głową i powiem mu, że to jest gejoza."

91. ceremonia rozdania Oscarów odbędzie się w niedzielę 24 lutego 2019 w Dolby Theatre w Hollywood. Transmisję przeprowadzi 225 krajów.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej