Ema Horvath we "Władcy pierścieni"

Ema Horvath we "Władcy pierścieni"
ZOBACZ GALERIĘ Ema Horvath we "Władcy pierścieni"

Ema Horvath we "Władcy pierścieni"

Ema Horvath zagra w serialu Amazona "Władca pierścieni".

Markella Kavenagh zagra postać o imieniu Tyra. Aktorka znana jest z seriali "Picnic at Hanging Rock" czy "The Cry". Joseph Mawle sportretuje czarny charakter o imieniu Oren. Poza tym zatrudniono Willa Poultera i Maxima Baldry'ego. Teraz zatrudniono Emę Horvath.

Amazon planuje zrealizować 5 sezonów opowieści o Śródziemiu, która rozgrywać będzie się przed wydarzeniami z "Drużyny Pierścienia". Nieoficjalnie mówi się, że budżet może wynieść nawet miliard dolarów. Prawa do ekranizacji kosztowały ponoć 250 milionów dolarów.

Scenariusz piszą JD Payne i Patrick McKay. J.A. Bayona zajmie się reżyserią pierwszych dwóch odcinków.

Peterowi Jacksonowi przeniesienie dzieła J. R. R. Tolkiena na ekran zajęło osiem lat i kosztowało około 300 milionów dolarów. Inwestycja ta przyniosła blisko 3 miliardy dolarów w box office. Kolejne części wchodziły do kin w latach 2001 ("Drużyna Pierścienia"), 2002 ("Dwie wieże"), 2003 ("Powrót króla"). W obrazach wystąpili Elijah Wood, Ian McKellen, Liv Tyler, Viggo Mortensen, Sean Astin i Cate Blanchett.

W 2012 roku artysta znowu zaprosił widzów do Śródziemia i przedstawił film "Hobbit: Niezwykła podróż". W 2013 do kin trafił "Hobbit: Pustkowie Smauga", a rok później "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii".

Ema Horvath znana jest z filmu "The Gallows Act II".
Tagi: Ema Horvath

OSTATNIE

17.01.2020
Empress Of opublikowała piosenkę "Call Me" z filmu "The Turning". więcej
17.01.2020
James Corden z pomocą Steve'a Buscemiego i Tima Rotha odtworzył słynną scenę tortur z "Wściekłych psów". więcej
17.01.2020
Sam Elliott pojawił się w zapowiedzi reklamy z Super Bowl. więcej
17.01.2020
W sieci pojawił się zwiastun dokumentu wyprodukowanego przez Martina Scorsese \"Once Were Brothers: Robbie Robertson and the Band\". więcej
17.01.2020
W sieci pojawił się zwiastun filmu "Guns Akimbo" z Danielem Radcliffe'em w roli głównej. więcej