Emilia Clarke skończyła z Hanem Solo

Emilia Clarke skończyła z Hanem Solo
ZOBACZ GALERIĘ Emilia Clarke skończyła z Hanem Solo

Emilia Clarke skończyła z Hanem Solo

Emilia Clarke zakończyła prace na planie filmu o Hanie Solo.

Aktorka Emilia Clarke, znana przede wszystkim z serialu "Gra o tron", ma już za sobą wszystkie sceny do spin-offu "Gwiezdnych wojen". O zakończeniu prac z Brytyjką poinformował Ron Howard. Reżyser projektu zamieścił na Twitterze wspólne zdjęcie z gwiazdą. - Emilia stworzyła fantastycznie silną i ekscytująca postać - zapewnił twórca. - Fajnie się współpracowało.

Emilia Clarke portretuje podobno bohaterkę imieniem Kira. Szczegóły nie są znane, ale wiadomo, że to duża i ważna rola.

W niezatytułowanym wciaż filmie o Hanie Solo w roli głównej występuje Alden Ehrenreich. W obsadzie znaleźli się także Donald Glover, Woody Harrelson, Phoebe Waller-Bridge, Thandie Newton i Michael Kenneth Williams.

Dzieło opowiadać będzie o młodym Hanie Solo, przemytniku i złodzieju, którego Luke Skywalker i Obi-Wan Kenobi poznają w kantynie Mos Eisley. Akcja rozgrywać będzie się, gdy Imperium jest w rozkwicie.

Produkcja trafi do kin 25 maja 2018 roku. Ron Howard przejął obowiązki reżyserskie po Philu Lordzie i Chrisie Millerze, którzy w trakcie prac zrezygnowali z projektu z powodu różnić artystycznych. Scenariusz nadchodzącego obrazu napisali Lawrence Kasdan i Jon Kasdan.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej