Emily Blunt jest blondynką w dżungli

Emily Blunt jest blondynką w dżungli
ZOBACZ GALERIĘ Emily Blunt jest blondynką w dżungli

Emily Blunt jest blondynką w dżungli

W sieci pojawił się zwiastun filmu "Jungle Cruise".

Produkcja "Jungle Cruise" nawiązuje do jednej z atrakcji parków tematycznych. Przekraczając bramy "Jungle Cruise" goście Disneylandów mogą zakosztować smaku przygody w dżungli. Atrakcja jest symulacją rejsu rzekami Azji, Afryki i Ameryki Południowej. Przygodą dowodzi aktor-pracownik parku, opowiadający różne zabawne anegdoty i historie.

W głównej roli zobaczymy Dwayne'a Johnsona. Główna rola kobieca przypadła Emily Blint. Jesse Plemons zagra czarny charakter, co oznacza, że negatywnych bohaterów będzie więcej, bo także Edgara Ramireza zatrudniono z taką myślą. Paul Giamatti wciela się w zrzędliwego kapitana portu. Poza tym na ekranie pojawiąsię Veronica Falcon, Dani Rovira oraz Andy Nyman. Jack Whitehall zagra brata postaci odtwarzanej przez Emily Blunt. Jego bohater będzie dowcipny i otwarcie mówiący o tym, że zupełnie nie interesują go kobiety.

J.D. Payne i Patrick McKay ("Star Trek: W nieznane") napisali pierwszą wersję scenariusza. Poprawił ich Michael Green. Jaume Collet-Serra ("Non-Stop") stanął za kamerą.

Disney już od lat stara się połączyć swoje parki tematyczne z kinem. Tak powstały m.in. obrazy "Kraina jutra" czy "Piraci z Karaibów".

Film trafi do kin 24 lipca 2020 roku.

OSTATNIE

22.11.2019
Grupa Panic! At The Disco zaprezentowała klip do piosenki "Into the Unknown" promujący animację "Kraina lodu 2". więcej
22.11.2019
Ben Stiller zajmie się reżyserią sitkomu stacji NBC "Home". więcej
22.11.2019
Danny Trejo i raper Wale dołączyli do obsady trzeciego sezonu serialu fantasy, "Amerykańscy bogowie" ("American Gods"). więcej
22.11.2019
Graham King nabył prawa do nakręcenia biografii Michaela Jacksona. więcej
22.11.2019
Imelda Staunton ma zagrać królową Elżbietą II w 5. i 6. sezonie cyklu "The Crown". więcej