Emily Blunt jest Mary Poppins

Emily Blunt jest Mary Poppins
ZOBACZ GALERIĘ Emily Blunt jest Mary Poppins

Emily Blunt jest Mary Poppins

Disney przedstawił światu pierwszy ruchomy plakat filmu "Mary Poppins Returns" z Emily Blunt w roli głównej.

Przypomnijmy, że akcja nowego obrazu o Mary Poppins rozgrywa się w Londynie, 25 lat po wydarzeniach z oryginalnego kinowego dzieła z Julie Andrews w roli głównej. Produkcja przedstawia dalszą historię magicznej niani, która zajmuje się rodziną Banksów. W roli tytułowej podziwiać będziemy Emily Blunt.

- Chciałam jednocześnie złożyć hołd Julie Andrews i stworzyć dla siebie zupełnie nową przestrzeń - mówi Blunt. - Poza tym, byliśmy bardzo wierni książkom.

Zaprezentowany ruchomy plakat przedstawia Mary Poppins z parasolką. Grafikę można znaleźć na Facebooku.

Reżyserią i produkcją zajął się Rob Marshall. Scenariusz to dzieło Davida Magee, a muzyka - Marca Shaimana. Obok Emily Blunt w filmie grają Lin-Manuel Miranda jako Jack, Meryl Streep jako Topsy, kuzynka tytułowej bohaterki. Emily Mortimer i Ben Whishaw pojawiają się w rolach rodzeństwa Banksów - Jane i Michaela - czyli dzieci, którymi opiekowała się słynna niania. Colin Firth gra Williama Weatheralla Wilkinsa, szefa banku Fidelity Fiduciary Bank.

Udział potwierdzili też znany z oryginału z 1964 roku Dick Van Dyke oraz Angela Lansbury, która wcieli się w postać zwaną Balloon Lady.

Premiera została wyznaczona na 25 grudnia 2018 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej