Emily Blunt kontra kucyki Pony

Emily Blunt kontra kucyki Pony
ZOBACZ GALERIĘ Emily Blunt kontra kucyki Pony

Emily Blunt kontra kucyki Pony

Do sieci trafił ostateczny zwiastun animacji "My Little Pony. Film" ("My Little Pony: The Movie").

W filmie mroczna siła zagraża krainie kucyków. Twilight Sparkle, Applejack, Rainbow Dash, Pinkie Pie, Fluttershy i Rarity muszą więc stawić czoła zagrożeniu. W tym celu wyruszają poza granice swojej krainy, Equestrii, gdzie poznają nowych przyjaciół i mierzą się z nowymi wyzwaniami.

Z zapowiedzi dowiadujemy się, że przeciwniczką kucyków jest zła Tempest Shadow (Emily Blunt), która potrzebuje magii kucyków. Trailer można obejrzeć tutaj.

Głosów postaciom użyczają Emily Blunt, Kristin Chenoweth, Liev Schreiber, Michael Pena, Sia, Taye Diggs, Uzo Aduba, Zoe Saldana, Andrea Libman, Tara Strong, Ashleigh Ball, Tabitha St. Germain i Cathy Weseluck.

Ponadto Sia zaśpiewa oryginalną, przygotowaną specjalnie na potrzeby produkcji piosenkę. Nagranie do opowieści o kolorowych kucykach nosi tytuł "Rainbow". Utworu można posłuchać na Spotifyu.

Soundtrack ukaże się 22 września. W zestawie znajdą się kawałki takich artystów jak Lukas Graham, DNCE, a także w wykonaniu aktorów Taye'a Diggsa, Zoe Saldany i Emily Blunt.

Jayson Theissen odpowiada za reżyserię, a Meghan McCarthy za scenariusz. Premiera wyznaczona została na 6 października.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej