Emily Blunt nie pamięta, co robiła w nocy

Na kilka dni przed premierą, twórcy "Dziewczyny z pociągu" ("The Girl on the Train") opublikowali materiał promujący thriller. Dowiadujemy się z niego sporo o tytułowej bohaterce, którą gra Emily Blunt.

Obraz jest ekranizacją bestsellerowej debiutanckiej powieści Paula Hawkinsa, "Dziewczyna z pociągu". Główną bohaterką jest Rachel (Emily Blunt). Kobieta każdego ranka dojeżdża do pracy tym samym pociągiem. Wie, że pociąg zawsze zatrzymuje się przed tym samym semaforem, dokładnie naprzeciwko szeregu domów. Lubi obserwować ludzi, którzy mieszkają w jednym z nich. Uważa, że para (Luke Evans i Hayley Bennett) prowadzi doskonałe życie. I nagle widzi coś wstrząsającego. Widzi tylko przez chwilę, bo pociąg rusza, ale to wystarcza.

- Rachel jest niestabilna, zagubiona - mówi Emily Blunt. - Wciąż będziecie zgadywać, kto jest winny - dodaje reżyser, Tate Taylor. Klip zawierający wywiady z twórcami oraz fragmenty filmu można obejrzeć pod tym adresem.

W obsadzie znaleźli się także Rebecca Ferguson, Justin Theroux i Allison Janney. Scenariusz napisała Erin Cressida Wilson.

Do kin, także w Polsce, dzieło trafi 7 października 2016 roku.
Tagi: Emily Blunt

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej