Emily Ratajkowski piękna z Amy Schumer

Emily Ratajkowski piękna z Amy Schumer
ZOBACZ GALERIĘ Emily Ratajkowski piękna z Amy Schumer

Emily Ratajkowski piękna z Amy Schumer

Emily Ratajkowski dołączyła do Amy Schumer i Michelle Williams w filmie "I Feel Pretty".

Bohaterką będzie Renee Bennett (Amy Schumer) przeciętna kobieta walcząca z brakiem pewności siebie i kompleksami. Pewnego dnia budzi się przekonana, że jest najpiękniejszą i najzdolniejszą kobietą na świecie. Z nowo zdobytą wysoką samooceną zaczyna beztroskie życie. Co jednak kiedy się dowie, że zawsze wyglądała tak samo?

Michelle Williams zagra Avery LeClair, zjawiskową szefową firmy kosmetycznej i szefową Renee. Rola Emily Ratajkowski nie została ujawniona.

Za scenariusz i reżyserię odpowiadają Abby Kohn i Marc Silverstein, dla których będzie to debiut za kamerą. Amy Schumer nie tylko zagra główną rolę, ale i zajmie się produkcją obrazu.

Emily Ratajkowski ostatnio wystąpiła w filmie "Welcome Home" z Aaronem Paulem, a wcześniej w "In Darkness", "Cruise" czy "Zaginionej dziewczynie". Rozgłos przyniósł jej udział w teledysku "Blurred Lines" Robina Thicke.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej