Eminem i Sia dla Denzela Washingtona

Wytwórnia Columbia Pictures zaprezentowała nową zapowiedź thrillera "Bez litości" ("The Equalizer"). W zwiastunie pojawia się wspólne nagranie Eminema i Sii, "Guts Over Fear".

Film "Bez litości" jest kinową wersją serialu, który był emitowany przez CBS w latach 1985-89. Jego bohaterem był agent CIA Robert McCall, który odchodzi z pracy, by móc naprawić swoje dawne, niezbyt szlachetne uczynki. W tym celu umieszcza w gazecie ogłoszenie następującej treści: "Potrzebujesz pomocy? Prześladuje Cię pech? Dzwoń do Equalizera".

W obsadzie, oprócz Denzela Washingtona, który wciela się w głównego bohatera, znaleźli się także Chloë Grace Moretz, Bill Pullman, Melissa Leo oraz David Meunier.

Z nowym zwiastunem thrillera, w którym wybrzmiewa kawałek "Guts Over Fear" Eminema i Sii, można zapoznać się pod tym adresem.

Obraz wyreżyserował Antoine Fuqua ("Olimp w ogniu"). Scenariusz napisał Richard Wenk ("Niezniszczalni 2").

Polska premiera filmu zapowiedziana została na 26 września.

Ostatni album Eminema, "Marshall Mathers LP 2", miał premierę w listopadzie 2013 roku i zadebiutował na 1. miejscu Billboardu. 24 listopada ukaże się kompilacja rapera, "Shady XV".

Najnowsza płyta Sii, "1000 Forms of Fear", ukazała się 8 lipca. Z krążka pochodzę single "Chandelier" oraz "Eye of the Needle".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej