Eminem zwiastuje nową piosenkę u Denzela Washingtona

Eminem zaprezentował fragment nowej piosenki. Pojawiła się ona w zwiastunie filmu "Bez litości" ("The Equalizer") z Denzelem Washingtonem w roli głównej.

Numer nosi tytuł "Guts Over Fea". Na singlu kawałek pojawi się 25 sierpnia. W nagraniu gościnnie występuje Sia. Trailer z fragmentem utworu można znaleźć tutaj.

Raper i wokalistka mieli okazję już współpracować przy piosence "Beautiful Pain", która była bonusem do ostatniej płyty Eminema, "Marshall Mathers LP 2".

Obraz "Bez litości" oparty jest na serialu, który był emitowany przez CBS w latach 1985-89.

Bohaterem jest były agent CIA (Denzel Washington), poszukując odkupienia za uczynki z przeszłości, zamieszcza ogłoszenie w gazecie, gdzie oferuje swoje usługi.

Za kamerą stanął Antoine Fuqua. Scenariusz napisał Richard Wenk. Washingtonowi partnerują Chloë Grace Moretz, Melissa Leo i David Meunier.

Dzieło trafi do kin w USA 26 września.

Ostatni longplay Eminema, "Marshall Mathers LP 2", miał premierę w listopadzie ubiegłego roku i zadebiutował na 1. miejscu Billboardu.

Dorobek Sii zamyka albumu "1000 Forms of Fear". Szósta płyta piosenkarki ukazała się 8 lipca.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej