Emma Roberts o genialnej Jennifer Aniston

Emma Roberts o genialnej Jennifer Aniston
ZOBACZ GALERIĘ Emma Roberts o genialnej Jennifer Aniston

Emma Roberts o genialnej Jennifer Aniston

Współpraca z Jennifer Aniston to dla Emmy Roberts spełnienie marzeń.

Obie panie zagrały wspólnie w filmie "We're the Millers". Bohaterem komedii jest narkotykowy dealer (w tej roli Jason Sudeikis), który planuje przemyt ogromnej ilości marihuany poza granice Stanów Zjednoczonych. Aby ułatwić sobie zadanie, tworzy fikcyjną rodzinę, w skład której wchodzą m.in. prostytutka Rose (Aniston) i młodziutka Casey (Roberts).

- Jennifer Aniston jest genialna - zachwyca się Roberts. - Jestem jej największą fanką od lat, więc współpraca z nią to dla mnie spełnienie marzeń. Świetnie nam się razem grało i myślę, że powstała między nami fajna chemia. Zaprzyjaźniłyśmy się też poza planem. Z kim teraz chciałabym zagrać? Z Rachel McAdams i Channingiem Tatumem. Uwielbiam film "I że cię nie opuszczę", w którym zagrali. Ryczałam na nim jak bóbr.

Amerykańska premiera "We're the Millers" planowana jest na sierpień 2013 roku. Emmę Roberts mogliśmy podziwiać ostatnio w filmie "Krzyk 4".

OSTATNIE

08.04.2020
Stacja HBO zaprezentowała zwiastun komediowego serialu autorstwa Vicky Jones "Ucieczka". więcej
08.04.2020
Zespół i przyjaciele Teatru Ateneum w podziękowaniu dla wszystkich zaangażowanych w walkę z koronawirusem przygotowali wyjątkową wersję piosenki "Jeszcze w zielone gramy". więcej
08.04.2020
Adam Sandler i Jimmy Fallon opublikowali instruktażową piosenkę "Don't Touch Grandma". więcej
07.04.2020
Léa Seydoux twierdzi, że nowy Bond to wyciskacz łez. więcej
07.04.2020
Cardi B pojawiła się w programie platformy Quibi "Skrrt with Offset". więcej