Emma Roberts o genialnej Jennifer Aniston

Emma Roberts o genialnej Jennifer Aniston
ZOBACZ GALERIĘ Emma Roberts o genialnej Jennifer Aniston

Emma Roberts o genialnej Jennifer Aniston

Współpraca z Jennifer Aniston to dla Emmy Roberts spełnienie marzeń.

Obie panie zagrały wspólnie w filmie "We're the Millers". Bohaterem komedii jest narkotykowy dealer (w tej roli Jason Sudeikis), który planuje przemyt ogromnej ilości marihuany poza granice Stanów Zjednoczonych. Aby ułatwić sobie zadanie, tworzy fikcyjną rodzinę, w skład której wchodzą m.in. prostytutka Rose (Aniston) i młodziutka Casey (Roberts).

- Jennifer Aniston jest genialna - zachwyca się Roberts. - Jestem jej największą fanką od lat, więc współpraca z nią to dla mnie spełnienie marzeń. Świetnie nam się razem grało i myślę, że powstała między nami fajna chemia. Zaprzyjaźniłyśmy się też poza planem. Z kim teraz chciałabym zagrać? Z Rachel McAdams i Channingiem Tatumem. Uwielbiam film "I że cię nie opuszczę", w którym zagrali. Ryczałam na nim jak bóbr.

Amerykańska premiera "We're the Millers" planowana jest na sierpień 2013 roku. Emmę Roberts mogliśmy podziwiać ostatnio w filmie "Krzyk 4".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej