Emmanuelle Seigner i jej Ultra Orange w Polsce

Emmanuelle Seigner i jej Ultra Orange w Polsce
ZOBACZ GALERIĘ Emmanuelle Seigner i jej Ultra Orange w Polsce

Emmanuelle Seigner i jej Ultra Orange w Polsce

Francuska aktorka, Emmanuelle Seigner, nagrała wraz z grupą Ultra Orange płytę zatytułowaną po prostu \"Ultra Orange & Emmanuelle\". Longplay ukaże się 4 czerwca, tymczasem artyści w ramach promocji odwiedzą Polskę.

Ultra Orange & Emmanuelle to jedna z najpopularniejszych alternatywnych kapel wywodzących się z Francji, choć muzyka nagrana jest wyłącznie po angielsku. Zespół w latach 90. założyło małżeństwo Pierre\'a Emery i Gil Lesage. Popularność pojawiła się jednak dopiero wraz z poszerzeniem składu o wokalistkę - Emmanuelle Seigner, prywatnie żonę Romana Polańskiego. Fragmenty dzieła, w tym singlowy utwór \"Sing Sing\", można poznać za pośrednictwem profilu My Space Francuzów.

17 maja formacja wystąpi w naszym kraju na specjalnej imprezie miesięcznika \"Machina\", podczas której wręczane będą Machinery - nagrody pisma - dla najpopularniejszych wykonawców roku 2006. Dodatkowym pretekstem do świętowania, będą też pierwsze urodziny nowej edycji miesięcznika.

Seigner można obecnie podziwiać w obrazie o Edith Piaf, \"Niczego nie żałuję\".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej