Eric Dane z nieznośnym labradorem

Eric Dane dołączy do obsady komedii pod tytułem "Marley & Me".

Film, oparty na bestsellerowych pamiętnikach Johna Grogana, opowie o perypetiach pewnego ambitnego dziennikarza. Bohater przeprowadza się wraz z żoną do Miami, aby objąć nową posadę. Kiedy pani domu wyraża chęć powiększenia rodziny, mąż postanawia podarować jej szczeniaka labradora, aby zaspokoić jej instynkt macierzyński. Wkrótce jednak okazuje się, że uroczy czworonóg sprawia więcej kłopotów, niż ktokolwiek mógłby się spodziewać.

Dane wcieli się w postać najlepszego przyjaciela bohatera, którego zagra Owen Wilson. W roli spragnionej potomstwa małżonki zobaczymy Jennifer Aniston.

Reżyserią filmu według scenariusza Dona Roosa i Scotta Franka zajmie się David Franklin. Za produkcję odpowiadać będą Gil Netter i Karen Rosenfelt. Zdjęcia rozpoczną się w tym miesiącu w Miami.

Eric Dane znany jest najlepiej z roli w serialu "Chirurdzy". Ostatni występ kinowy aktora to kreacja w filmie "X-Men: Ostatni bastion" z 2006 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej