Eric Dane z nieznośnym labradorem

Eric Dane dołączy do obsady komedii pod tytułem "Marley & Me".

Film, oparty na bestsellerowych pamiętnikach Johna Grogana, opowie o perypetiach pewnego ambitnego dziennikarza. Bohater przeprowadza się wraz z żoną do Miami, aby objąć nową posadę. Kiedy pani domu wyraża chęć powiększenia rodziny, mąż postanawia podarować jej szczeniaka labradora, aby zaspokoić jej instynkt macierzyński. Wkrótce jednak okazuje się, że uroczy czworonóg sprawia więcej kłopotów, niż ktokolwiek mógłby się spodziewać.

Dane wcieli się w postać najlepszego przyjaciela bohatera, którego zagra Owen Wilson. W roli spragnionej potomstwa małżonki zobaczymy Jennifer Aniston.

Reżyserią filmu według scenariusza Dona Roosa i Scotta Franka zajmie się David Franklin. Za produkcję odpowiadać będą Gil Netter i Karen Rosenfelt. Zdjęcia rozpoczną się w tym miesiącu w Miami.

Eric Dane znany jest najlepiej z roli w serialu "Chirurdzy". Ostatni występ kinowy aktora to kreacja w filmie "X-Men: Ostatni bastion" z 2006 roku.

OSTATNIE

08.04.2020
Stacja HBO zaprezentowała zwiastun komediowego serialu autorstwa Vicky Jones "Ucieczka". więcej
08.04.2020
Zespół i przyjaciele Teatru Ateneum w podziękowaniu dla wszystkich zaangażowanych w walkę z koronawirusem przygotowali wyjątkową wersję piosenki "Jeszcze w zielone gramy". więcej
08.04.2020
Adam Sandler i Jimmy Fallon opublikowali instruktażową piosenkę "Don't Touch Grandma". więcej
07.04.2020
Léa Seydoux twierdzi, że nowy Bond to wyciskacz łez. więcej
07.04.2020
Cardi B pojawiła się w programie platformy Quibi "Skrrt with Offset". więcej