Eryk Lubos w roli samotnego taty w klipie Marii Peszek

Maria Peszek opublikowała nowy teledysk, w którym występuje Eryk Lubos. Wideo powstało według scenariusza Anny Maliszewskiej.

- Inspiracją do piosenki było prawdziwe ogłoszenie, które znalazłam kiedyś na słupie w parku - wspomina artystka. - Nie wiem, kim był ten prawdziwy tata z ogłoszenia, ale historia, jaką wymyśliła i opowiedziała w klipie Ania Maliszewska bardzo mnie wzrusza i na pewno mogłaby się wydarzyć w realu. Niezwykły jest też ponowny udział Eryka Lubosa w moim teledysku, dziesięć lat temu zagraliśmy razem w "Nie mam czasu na seks" a teraz Eryk powraca jako samotny tata.

Klip można obejrzeć pod tym adresem.

Numer pochodzi z albumu "Karabin", który ukazał się 26 lutego 2016 roku.

Eryk Lubos znany jest z seriali "Misja Afganistan" czy "Służby specjalne", a także z filmów "Drogówka", "Pod mocnym aniołem" i "Dzień kobiet".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej