Eryk Lubos wraca z Afganistanu

Eryk Lubos wraca z Afganistanu
ZOBACZ GALERIĘ Eryk Lubos wraca z Afganistanu

Eryk Lubos wraca z Afganistanu

21 marca do kin trafi niekonwencjonalny thriller Jana Jakuba Kolskiego, "Zabić bobra". W sieci pojawił się zwiastun filmu.

Bohaterem jest Eryk (Eryk Lubos), żołnierz jednostek specjalnych walczących w Iraku i Afganistanie, który wraca do kraju i zaszywa się w starym rodzinnym domu. Musi zregenerować siły w oczekiwaniu na kolejne zadanie. Ciężko mu się odnaleźć w szarej rzeczywistości. Myślami wciąż wraca do wspomnień z pola walki. Pewnego dnia poznaje młodą dziewczynę o przydomku Bezi (Agnieszka Pawełkiewicz), która zakradła się na jego posesję. Spotkanie szybko przeradza się w namiętny romans.

Trailer można zobaczyć pod tym adresem.

Obraz nagrodzony został w Karlowych Warach i na Camerimage. Produkcja, wysoko oceniana przez zagraniczną prasę, spotkała się z zainteresowaniem Brada Pitta i Martina Scorsese. Ich firmy producenckie wyraziły zainteresowanie nakręceniem amerykańskiego remake'u filmu Kolskiego.

Kolski ma na koncie takie dzieła jak "Jańcio Wodnik", "Pornografia" czy "Jasminum".
Tagi: Eryk Lubos

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej