Ethan Hawke Cymbelinem

Ethan Hawke Cymbelinem
ZOBACZ GALERIĘ Ethan Hawke Cymbelinem

Ethan Hawke Cymbelinem

Ethan Hawke po raz kolejny spotka się na planie z reżyserem Michaelem Almereydą, z którym przed laty nakręcił uwspółcześnioną wersję \"Hamleta\".

Twórcy ponownie sięgną po Szekspira. Tym razem jednak będzie to mniej znane dzieło brytyjskiego mistrza - \"Cymbelin\". To zainspirowana celtyckimi legendami opowieść o niewinności i zazdrości.

Hawke i Almereyda znowu zamierzają przenieść akcję do współczesności - do Ameryki XXI wieku. Projekt już opisywany jest jako zderzenie serialu \"Synowie anarchii\" z filmem \"Romeo i Julia\" Baza Luhrmanna. Bohaterami będą skorumpowani gliniarze i gang handlujących narkotykami motocyklistów.

Hawke\'a mogliśmy ostatnio oglądać w filmie \"Przed północą\". Jesienią gwiazdor powróci do roli Hamleta na scenie Lincoln Center Theatre.
Tagi: Ethan Hawke

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej