Ethan Hawke, Rose Byrne i Chris O'Dowd z nagą Julią Nicka Honrby'ego

Znamy obsadę filmu, który powstanie na podstawie książki "Juliet, naga" Nicka Hornby'ego. W ekranizacji znajdą się Ethan Hawke, Rose Byrne i Chris O'Dowd.

Powieść opowiada o związku Annie i Duncana, a także "tym trzecim", który wprowadza zamęt w ich życie. W tych rolach pojawią się odpowiednio Rose Byrne, Chris O'Dowd i Ethan Hawke, który wcieli się w Tuckera Crowe'a.

Za kamerą stanie Jesse Peretz. Judd Apatow będzie pełnił rolę producenta. Scenariusz piszą Tamara Jenkins i Jim Taylor. Poprawki naniosą Phil Alden Robinson i Evgenia Peretz.

Ethan Hawke znany jest z filmów "Gattaca - szok przyszłości", "Przed wschodem słońca" czy "Dzień próby". Ostatnio zagrał w westernie "Siedmiu wspaniałych", który do naszych kin trafił 23 września.

Rose Byrne i Chris O'Dowd spotkali się już wcześniej na planie komedii "Druhny". Australijka znana jest też z komedii "Agentka" czy "Sąsiedzi". Ostatnio można ją było podziwiać w "X-Men: Apocalypse".

Chris O'Dowd, znany z sitcomu "Technicy-magicy" czy serialu "Dziewczyny", zagrał ponadto w produkcjach "Thor: Mroczny świat", "Mów mi Vincent", a o niedawno w "Osobliwym domu pani Peregrine".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej