Ethan Hawke zabija zdalnie

Ethan Hawke zabija zdalnie
ZOBACZ GALERIĘ Ethan Hawke zabija zdalnie

Ethan Hawke zabija zdalnie

W sieci można obejrzeć fragment najnowszego filmu Andrew Niccola, "Good Kill".

Obraz przedstawia historię pilota bojowego Thomasa Egana, który otrzymuje pracę w Las Vegas. Bohater kieruje zdalnie bezzałogowym samolotem i prowadzi walkę z talibami przez osiem godzin dziennie. Gdy wraca do domu, kolejne godziny spędza na kłótniach z żoną i dziećmi. Mężczyzna zaczyna zastanawiać się nad sensem swojej misji i czy przypadkiem nie rodzi ona więcej terrorystów, niż ich likwiduje.

W roli głównej wystąpił Ethan Hawke. W obsadzie produkcji znaleźli się także January Jones, Zoë Kravitz, Jake Abel i Bruce Greenwood.

Z pierwszym klipem z filmu można zapoznać się pod tym adresem. Scena przedstawia głównego bohatera, który opisuje żonie, czym zajmuje się, kiedy nie ma go w domu.

Za kamerą projektu stanął Andrew Niccol ("Gattaca - Szok przyszłości"), który wyreżyserował dramat na podstawie własnego scenariusza.

Światowa premiera "Good Kill" odbyła się 5 września w trakcie zakończonego niedawno 71. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji. Obraz znalazł się też w programie sekcji Special Presentations podczas tegorocznego Toronto International Film Festival (4-14 września).

OSTATNIE

17.09.2019
Constance Wu po pracy w filmie "Ślicznotki" zakochała się w Jennifer Lopez. więcej
17.09.2019
Matt Jones zagrał w filmie "El Camino: A Breaking Bad Movie". więcej
17.09.2019
Marilyn Manson zagra w trzecim sezonie serialu fantasy, "Amerykańscy bogowie" ("American Gods"). więcej
17.09.2019
Trevante Rhodes, Natasha Lyonne i Garrett Hedlund dołączyli do biograficznego filmu Lee Danielsa \"The United States vs. Billie Holiday\". więcej
17.09.2019
"Show Me Love" to tytuł nowej piosenki Alicii Keys, do której wokalistka zaprosiła Miguela. więcej