Ethan Hawke zabija zdalnie

Ethan Hawke zabija zdalnie
ZOBACZ GALERIĘ Ethan Hawke zabija zdalnie

Ethan Hawke zabija zdalnie

W sieci można obejrzeć fragment najnowszego filmu Andrew Niccola, "Good Kill".

Obraz przedstawia historię pilota bojowego Thomasa Egana, który otrzymuje pracę w Las Vegas. Bohater kieruje zdalnie bezzałogowym samolotem i prowadzi walkę z talibami przez osiem godzin dziennie. Gdy wraca do domu, kolejne godziny spędza na kłótniach z żoną i dziećmi. Mężczyzna zaczyna zastanawiać się nad sensem swojej misji i czy przypadkiem nie rodzi ona więcej terrorystów, niż ich likwiduje.

W roli głównej wystąpił Ethan Hawke. W obsadzie produkcji znaleźli się także January Jones, Zoë Kravitz, Jake Abel i Bruce Greenwood.

Z pierwszym klipem z filmu można zapoznać się pod tym adresem. Scena przedstawia głównego bohatera, który opisuje żonie, czym zajmuje się, kiedy nie ma go w domu.

Za kamerą projektu stanął Andrew Niccol ("Gattaca - Szok przyszłości"), który wyreżyserował dramat na podstawie własnego scenariusza.

Światowa premiera "Good Kill" odbyła się 5 września w trakcie zakończonego niedawno 71. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji. Obraz znalazł się też w programie sekcji Special Presentations podczas tegorocznego Toronto International Film Festival (4-14 września).

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej