Ethan Hawke zachwycony Sally Hawkins

Ethan Hawke zachwycony Sally Hawkins
ZOBACZ GALERIĘ Ethan Hawke zachwycony Sally Hawkins

Ethan Hawke zachwycony Sally Hawkins

Już niedługo do kin w USA ma trafić nowa produkcja z udziałem Ethana Hawke'a i Sally Hawkins - "Maudie". Hawke był zachwycony perspektywą pracy z brytyjską aktorką.

- Gdy czytałem scenariusz, od razu wyobrażałem sobie Sally Hawkins w jej roli. Od razu na to reagowałem - mówi Ethan Hawke. - Wcześniej tak samo zachowywałem się, gdy czytałem scenariusz "Dnia próby". Wiedziałem, że Denzel Washington zrobi swoje w tej produkcji.

- Pracowałem z wieloma wspaniałymi i charyzmatycznymi aktorami i aktorkami - kontynuuje Hawke. - Nigdy jednak nie spotkałem kogoś tak silnego, jak Sally. Jest drobną i delikatną kobietą, ale niesamowitą, bardzo silną artystką. Jednocześnie do swojej pracy podchodzi z pokorą i sercem.

Na ekranie relacja pomiędzy postaciami granymi przez Hawke'a i Sally jest dość skomplikowana. Oparty na faktach film przedstawia historię pewnej gospodyni domowej z Nowej Szkocji (Sally Hawkins), która rozwija swą artystyczną pasję aż w końcu zostaje lokalną gwiazdą. Hawke wciela się w jej brutalnego męża. - Rzadko zdarza mi się grać kogoś agresywnego, brutalnego, kto jednak uczy się kochać - komentuje Ethan Hawke. - Naprawdę musiałem wyjść poza swoją strefę komfortu, przekraczać swoje granice. To jednak motywuje.

Za reżyserię "Maudie" odpowiada Aisling Walsh, a za scenariusz Sherry White. Film od jesieni 2016 pokazywany jest na festiwalach w Kanadzie i USA.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej