Ethan Hawke zaprzyjaźni się z Amandą Seyfried

Ethan Hawke i Amanda Seyfried zagrają w głównych rolach w obrazie "First Reformed".

Bohaterem będzie były wojskowy kapelan (Ethan Hawke), który zaprzyjaźnia się z pogrążoną w żałobie wdową (Amanda Seyfried).

Reżyserią zajmie się Paul Schrader, który o swym nowym projekcie poinformował podczas festiwalu filmowego w Toronto. Ostatnie nakręcone przez niego obrazy to "Zanim nadejdzie noc" i "Dog Eat Dog". Schrader jest też cenionym scenarzystą, który współpracował chociażby z Martinem Scorsese przy "Wściekłym byku" czy "Taksówkarzu".

Christine Vachon i David Hinojosa z Killer Films zajmą się produkcją "First Reformed".

Ethan Hawke znany jest z filmów "Gattaca - szok przyszłości", "Przed wschodem słońca" czy "Dzień próby". Ostatnio zagrał w westernie "Siedmiu wspaniałych", który do naszych kin trafi 23 września.

Amanda Seyfried to gwiazda filmów "Mamma Mia", "Wciąż ją kocham" czy "Ted 2". Niedawno potwierdziła udział w nowej odsłonie serialu "Miasteczko Twin Peaks".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej