Ewan McGregor może wrócić jako Obi-Wan Kenobi

Ewan McGregor może wrócić jako Obi-Wan Kenobi
ZOBACZ GALERIĘ Ewan McGregor może wrócić jako Obi-Wan Kenobi

Ewan McGregor może wrócić jako Obi-Wan Kenobi

Ewan McGregor nie wyklucza, iż wróci do uniwersum "Gwiezdnych wojen". Aktor nie ma nic przeciwko, by ponownie pojawić się na ekranie jako Obi-Wan Kenobi.

- Dużo się mówi o Obi-Wanie - powiedział nagrodzony Złotym Globem za podwójną rolę w "Fargo" aktor. - Na razie to jednak tylko rozmowy. Osobiście, byłbym bardzo szczęśliwy, gdybym znów go zagrał, ale konkretnego planu jeszcze nie ma.

Przypomnijmy, że Disney ma w planach spin-off "Gwiezdnych wojen", który skupi się właśnie na postaci Kenobiego.

Według najnowszych doniesień, prace nad obrazem rozpoczną się dopiero w styczniu 2019 roku. Obi-Wan Kenobi został rozsławiony przez Aleca Guinnessa, który zagrał w trylogii IV-VI z lat 70. i 80. W prequelach postać portretował właśnie Ewan McGregor.

Wcześniej, w maju 2018 roku do kin trafi "Solo: A Star Wars Story", o Hanie Solo. W roli głównej występuje Alden Ehrenreich.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej