Ezra Koenig i Rashida Jones mają syna

Ezra Koenig i Rashida Jones mają syna
ZOBACZ GALERIĘ Ezra Koenig i Rashida Jones mają syna

Ezra Koenig i Rashida Jones mają syna

Rashida Jones urodziła właśnie wnuka Quincy Jonesa. Ojcem jest Ezra Koenig, znany z Vampire Weekend.

Ezra Koenig i Rashida Jones jak do tej pory nie potwierdzili oficjalnie, że są w związku. Syn pary urodził się w ubiegłym miesiącu. Chłopiec nazywa się Isaiah Jones Koenig.

Zarówno dla 42-letniej Rashidy Jones jaki i dla 34-letniego Ezry Koeniga to pierwsze dziecko.

Plotki o związku aktorki i muzyka pojawiły się w 2016 roku, gdy widziano ich na meczu New York Knicks. Później pojawili się także razem na festiwalu Sundance.

Niedawno Ezra Koenig oznajmił, że nowa płyta Vampire Weekend jest już gotowa. Wcześniej Vampire Weekend informowali, iż po 10 latach w XL Recordings podpisali kontrakt z Sony Music i obiecali płytę pod koniec września.

Nowe wydawnictwo kapeli będzie pierwszym od czasu "Modern Vampires of the City" z maja 2013 roku. Kapela od tego czasu przeszła pewne zmiany. W 2016 roku z grupy odszedł jeden z założycieli Rostam Batmanglij. Ostatnio grupa wróciła do koncertów w składzie Ezra Koenig (frontman), Chris Thompson (perkusja) i Chris Baio (bas). Z kapelą grają też nowi muzycy Greta Morgan oraz Brian Robert Jones.

Rashida Jones zagrała ostatnio w komedii "Berek".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej