Famke Janssen u boku Rona Perlmana i Richarda Dreyfussa

Famke Janssen u boku Rona Perlmana i Richarda Dreyfussa
ZOBACZ GALERIĘ Famke Janssen u boku Rona Perlmana i Richarda Dreyfussa

Famke Janssen u boku Rona Perlmana i Richarda Dreyfussa

Famke Janssen dołączyła do obsady filmu "Asher", w którym wcześniej swój udział potwierdzili Ron Perlman, Richard Dreyfuss, Peter Facinelli i Nadine Velazquez.

Produkcja opowie o agencie Mosadu, który przenosi się do Nowego Jorku i zostaje wolnym strzelcem - płatnym zabójcą. Wiedzie wygodne i dobre życie do czasu zlecenia, które wszystko zmienia. Celem ma być pewna kobieta.

Scenariusz napisał Jay Zaretsky. Reżyserią zajmuje się Michael Caton-Jones ("Nagi instynkt 2", "Szakal", "Ślicznotka z Memphis"). Obowiązki producenckie wzięli na siebie Josh Crook, Adam Folk, Perlman i Brian Wilkins.

Famke Janssen mogliśmy ostatnio oglądać w serialu "Czarna lista: Odkupienie". W kinie aktorkę można było podziwiać m.in. w filmach "Serce do walki", " Hansel i Gretel: Łowcy czarownic", przede wszystkim zaś jako Jean Grey w kolejnych" X-Menach" oraz Lenore St. John w cyklu "Uprowadzona".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej