Fani "Króla rozrywki" nakręcili teledysk

Fani "Króla rozrywki" nakręcili teledysk
ZOBACZ GALERIĘ Fani "Króla rozrywki" nakręcili teledysk

Fani "Króla rozrywki" nakręcili teledysk

Do sieci trafił wyjątkowy klip zrealizowany do nominowanej do Oscara piosenki "This Is Me" z filmu "Król rozrywki".

Wideo powstało z fragmentów amatorskich filmików zarejestrowanych przez fanów z całego świata. Jedni wykonują utwór, inni grają na instrumentach, a są też tacy, którzy przy dźwiękach "This Is Me" prezentują taneczne umiejętności. Z efektem można zapoznać się poniżej. Hugh Jackman, który gra główną rolę w "Królu rozrywki", na Twitterze podziękował za nadesłane na potrzeby teledysku materiały.

Autorami piosenki są Benj Pasek i Justin Paul, a wykonuje ją Keala Settle.

O Oscara "This Is Me" rywalizuje z "Stand Up for Something" z filmu "Marshall", "Remember Me" z "Coco", "Mighty River" z "Mudbound" oraz "The Mystery of Love" z "Tamte dni, tamte noce". Laureatów poznamy podczas 90. gali, która odbędzie się 4 marca.

"Król rozrywki" jest opowieścią o życiu P.T. Barnuma - słynnego XIX-wiecznego showmana i biznesmena (żył w latach 1810 - 1891), który założył cyrk z trzema arenami.

W obsadzie poza Hugh Jackmanem znaleźli się również Zac Efron, Rebecca Ferguson, Zendaya i Michelle Williams. Scenariusz napisała Jenny Bicks. Za reżyserię odpowiada Michael Gracey.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej