"Fantastyczna czwórka" nie powstaje na podstawie komiksów

Scenariusz nowej wersji filmu "Fantastyczna czwórka" ("The Fantastic Four") nie powstał na podstawie żadnego z komiksów.

Rąbka tajemnicy na temat dzieła Josha Tranka uchyliła Kate Mara, która gra Sue Storm/Niewidzialną dziewczynę. - Nigdy nie byłam fanką komiksów i prawdę mówiąc, nie nigdy żadnego przeczytałam - opowiada aktorka. - Miałam zamiar zrobić to teraz, ale reżyser powiedział, że nie musimy ich czytać, a wręcz zasugerował, że nie powinniśmy, bowiem scenariusz nie jest oparty na żadnym zeszycie.

Przypomnijmy, że w nadchodzącej produkcji superbohaterowie Człowiek Pochodnia (Michael B. Jordan), Pan Fantastic (Miles Teller), Niewidzialna Dziewczyna (Kate Mara) i Rzecz (Jamie Bell) stawią czoła czarnemu charakterowi o pseudonimie Doctor Doom, który jest zarówno genialnym wynalazcą, jak i potężnym czarnoksiężnikiem. W rolę Doctora Dooma wcieli się Toby Kebbell. Tim Blake Nelson zagra Harveya Eldera, ekscentrycznego i nieprzystosowanego społecznie naukowca.

Autorem scenariusza jest Simon Kinberg ("X-Men: Przeszłość, która nadejdzie). Obraz powstaje dla wytwórni 20th Century Fox.

Premiera "Fantastycznej czwórki" planowana jest na 19 czerwca 2015 roku.

Kate Marę ostatnio można było podziwiać w "Transcendencji".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej