"Fantastyczne zwierzęta" w Londynie ze wschodzącymi gwiazdami kina

"Fantastyczne zwierzęta" w Londynie ze wschodzącymi gwiazdami kina
ZOBACZ GALERIĘ "Fantastyczne zwierzęta" w Londynie ze wschodzącymi gwiazdami kina

"Fantastyczne zwierzęta" w Londynie ze wschodzącymi gwiazdami kina

Znamy dodatkowe szczegóły dotyczące drugiej części filmu "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć", w tym fabułę i członków obsady.

Akcja sequela przeniesie się z Nowego Jorku do Londynu. Twórcy obiecują wiele nawiązań do historii znanych z obrazów i książek o przygodach Harry'ego Pottera. Akcja rozpoczyna się w 1927 roku, kilka miesięcy po tym jak Scamander pomaga schwytać Grindelwalda. Jedak, zgodnie z obietnicą, Grindelwald ucieka i gromadzi coraz więcej sojuszników. Powstrzymać go może jedynie Albus Dumbledore.

Do roli Newta Scamandera wraca Eddie Redmayne, któremu partnerują ponownie Tina (Katherine Waterston), Queenie (Alison Sudol) i Jacob (Dan Fogler). Do obsady dołączyli Claudia Kim ("The Dark Tower", "Avengers: Wiek Ultrona", "Marco Polo"), William Nadylam, Ingvar Sigurdsson ("The Oath"), Ólafur Darri Ólafsson ("Zaginiony") i Kevin Guthri, a także wschodzące gwiazdy kina Ezra Miller, Zoë Kravitz oraz Callum Turner. Dorosłego Dumbledore'a sportretuje Jude Law.

Dzieło "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" z 2016 roku ukazuje przygody pisarza Newta Scamandera (Eddie Redmayne) i tajnego stowarzyszenia czarodziejek i czarodziejów w Nowym Jorku. Akcja rozgrywa się 70 lat przed tym, jak Harry Potter czyta książkę Scamandera w szkole. Dzieło zarobiło ponad 800 milionów dolarów.

David Yates wraca za kamerę sequela. J.K. Rowling znów pisze scenariusz.

Druga część ma trafić do kin 16 listopada 2018 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej