"Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda": Walka z ciemną stroną mocy

"Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda": Walka z ciemną stroną mocy
ZOBACZ GALERIĘ "Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda": Walka z ciemną stroną mocy

"Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda": Walka z ciemną stroną mocy

W sieci pojawiła się dłuższa zapowiedź filmu "Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda".

Obraz "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" z 2016 roku ukazuje przygody pisarza Newta Scamandera (Eddie Redmayne) i tajnego stowarzyszenia czarodziejek i czarodziejów w Nowym Jorku. Rzecz dzieje się 70 lat przed tym, jak Harry Potter czyta książkę Scamandera w szkole. Dzieło zarobiło ponad 800 milionów dolarów.

Akcja sequela przeniesie się z Nowego Jorku do Londynu i rozpocznie się w 1927 roku, kilka miesięcy po tym jak Scamander pomaga schwytać Grindelwalda. Jednak, zgodnie z obietnicą, Gellert Grindelwald (Johnny Depp) ucieka i gromadzi coraz więcej sojuszników. Powstrzymać go może jedynie Albus Dumbledore (Jude Law).

- Newt nie jest typem, który chętnie przestrzega zasad - mówi w zwiastunie Dumbledore. Zapowiedź można obejrzeć poniżej.

Do roli Newta Scamandera wraca Eddie Redmayne, któremu partnerują ponownie Tina (Katherine Waterston), Queenie (Alison Sudol) i Jacob (Dan Fogler). W obsadzie znaleźli się również Claudia Kim, William Nadylam, Ingvar Sigurdsson, Ólafur Darri Ólafsson, Kevin Guthri, Ezra Miller, Zoë Kravitz, Callum Turner i David Sakurai.

David Yates wrócił za kamerę sequela. J.K. Rowling znów napisała scenariusz, a także zajęła się produkcją. Wspierają ją David Heyman, Steve Kloves i Lionel Wigram.

Druga część ma trafić do kin 16 listopada 2018 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej