Fassbender i Cruz handlują narkotykami

Fassbender i Cruz handlują narkotykami
ZOBACZ GALERIĘ Fassbender i Cruz handlują narkotykami

Fassbender i Cruz handlują narkotykami

Producenci opublikowali kolejną serię zdjęć z filmu "Adwokat" ("The Counselor") Ridleya Scotta.

Najnowsze fotosy, które można obejrzeć pod tym adresem, prezentują główne gwiazdy produkcji - Michaela Fassbendera, Brada Pitta, Cameron Diaz i Penélope Cruz. Ujęcia z Fassbenderem przedstawiają go zarówno w czasie romantycznego spotkania z Cruz, jak i na spotkaniach biznesowych. Diaz z kolei odpoczywa na dachu samochodu.

Przypomnijmy, że "Adwokat" przedstawi historię szanowanego prawnika (Fassbender), który wikła się w narkotykowy biznes z nadzieją, że szybko uda mu się z niego wyplątać. Los chce inaczej, więc mężczyzna musi walczyć nie tylko o reputację, ale i o życie. W handlu kokainą pomaga mu niejaki Reiner (Javier Bardem).

Oprócz Fassbendera, Bardema, Pitta, Diaz i Cruz w filmie występują także inni znani aktorzy, m.in. Dean Norris, Rosie Perez, John Leguizamo, Natalie Dormer i Goran Visnjic.

Scott wyreżyserował obraz na podstawie scenariusza pisarza Cormaca McCarthy'ego ("Droga", "To nie jest kraj dla starych ludzi").

Polska premiera zapowiedziana została na 15 listopada.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej