Fergie i Josh Duhamel śpiewają dla synka

Wokalistka Fergie i jej mąż Josh Duhamel piszą własne domowe piosenki. Para śpiewa je swojemu trzymiesięcznemu synkowi.

Josh Duhamel jest aktorem ("Pewnego razu w Rzymie", "Sylwester w Nowym Jorku"), lecz ma także talent wokalny.

- Josh ma świetny głos! Brzmi rockowo, ale potrafi też go modulować - wyjawiła Fergie. - Nasz synek musi być pogubiony, bo tak często zmieniamy głosy.

Fergie niedawno wsparła też inicjatywę Unilever's Project Sunlight, która zapewnia dwóm milionom dzieci czystą wodę pitną, szkolne posiłki i edukację na temat higieny.

- W tym wszystkim chodzi o dzieci i o ochronę planety dla naszych dzieci i dzieci naszych dzieci. To do mnie przemawia. Gdy patrzę na oczy mojego synka, chcę pomóc dzieciom na całym świecie - wyznała świeżo upieczona mama.

Dyskografię Fergie zamyka album "The Beginning", który wydała razem ze swoim zespołem The Black Eyed Peas w listopadzie 2010 roku. Ostatnim filmem w dorobku Josha Duhamela jest dramat "Scenic Route".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej