Film George'a Clooneya i braci Cohen jesienią w kinach

Film George'a Clooneya i braci Cohen jesienią w kinach
ZOBACZ GALERIĘ Film George'a Clooneya i braci Cohen jesienią w kinach

Film George'a Clooneya i braci Cohen jesienią w kinach

"Suburbicon", kryminalna komedia w reżyserii George'a Clooneya, według scenariusza braci Cohenów, 10 listopada trafi do naszych kin.

Przykładna rodzina traci w napadzie ukochaną matkę. Wkrótce okazuje się jednak, że ani rodzina taka przykładna ani matka taka ukochana.

"Suburbicon" to idealne amerykańskie miasteczko, istna reklama statecznego życia i dobrobytu czyli American dream w czystej postaci. Jednak nie dla wszystkich. Życie rodziny Lodge'ów wywraca do góry nogami napad z bronią w ręku, w którym ginie seniorka rodu, ukochana mama nastoletniego Nicky'ego Lodge'a. Pogrążony w rozpaczy chłopak postanawia pomścić swą ukochaną rodzicielkę. W poszukiwaniu sprawców rozpoczyna śledztwo na własną rękę, w trakcie którego odkryje mroczne rodzinne sekrety, układy, machinacje i animozje, które były związane ze śmiercią jego matki.

Pełną przemocy zapowiedź można obejrzeć pod tym adresem.

W obsadzie znaleźli się Matt Damon, Julianne Moore i Oscar Isaac.OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej