Film o Obi-Wanie ruszy za ponad rok

Film o Obi-Wanie ruszy za ponad rok
ZOBACZ GALERIĘ Film o Obi-Wanie ruszy za ponad rok

Film o Obi-Wanie ruszy za ponad rok

Disney i Lucasfilm planują kolejny spin-off "Gwiezdnych wojen". Bohaterem nowego dzieła będzie Obi-Wan Kenobi, ale na efekty trzeba będzie trochę poczekać.

Według najnowszych doniesień, prace nad obrazem rozpoczną się dopiero w styczniu 2019 roku. Produkcja prawdopodobnie realizowana będzie w brytyjskich Pinewood Studios pod roboczym tytułem "Joshua Tree".

Jeśli doniesienia okazałyby się prawdziwe, oznacza to, że film o Obi-Wanie powinien trafić do kin w maju lub grudniu 2020 roku.

Obi-Wan Kenobi został rozsławiony przez Aleca Guinnessa, który zagrał w trylogii IV-VI z lat 70. i 80. W prequelach postać portretował Ewan McGregor.

Lucasfilm i Disney planują też filmy z Yodą i Boba Fettem. Wcześniej, bo w maju 2018 roku do kin trafi "Solo: A Star Wars Story", o Hanie Solo. W roli głównej występuje Alden Ehrenreich.

Tymczasem 14 grudnia premiery doczeka się ósma odsłona zasadniczej serii, "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej