Film z Magdaleną Boczarską walczy o nagrodę w USA

Film z Magdaleną Boczarską walczy o nagrodę w USA
ZOBACZ GALERIĘ Film z Magdaleną Boczarską walczy o nagrodę w USA

Film z Magdaleną Boczarską walczy o nagrodę w USA

Magdalena Boczarska ma naprawdę dobry rok. "Sztuka kochania" z jej kreacją ginekolżki Michaliny Wisłockiej jest najchętniej oglądanym polskim filmem 2017 roku, a kolejna produkcja z udziałem aktorki - "Na drodze" Bartosza Nowackiego - zakwalifikowała się do konkursu w ramach L.A. Shorts International Film Festival.

W krótkometrażowym obrazie Magdalena Boczarska wciela się w kobietę, która podczas długiej podróży zabiera autostopowicza. Mężczyzna od samego początku nie wzbudza zaufania, a kobieta, czując niepokój i narastające zagrożenie, postanawia zabrać kolejną osobę. W zamkniętej przestrzeni auta między trójką nieznajomych nawiązuje się pełna napięcia gra. Bohaterowie skrywają tajemnice, które ujawniając się małymi krokami, doprowadzą do tragicznych w skutkach wydarzeń.

W obsadzie znaleźli się również Szymon Bobrowski, Adam Bobik, Przemysław Bluszcz i Jakub Papuga. Pod tym adresem można znaleźć serię teaserów produkcji.

L.A. Shorts to jeden z największych i najbardziej prestiżowych festiwali krótkiego filmu na świecie. Jago laureaci trafiają na listę filmów nominowanych do OSCARA oraz nagrody BAFTA.

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 2-10 sierpnia.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej